ליאורה קסטן רוט

אודות

ליאורה קסטן רוט היא שותפה במשרד.

ליאורה החלה את דרכה כמתמחה במשרד בשנת 2003, המשיכה כעורכת דין וכעת גם שותפה במשרד. בין  תחומי המומחיות של ליאורה ניתן למנות בוררויות בינלאומיות, אנרגיה ותשתיות, תאגידים ומשפט מסחרי, קניין רוחני ומשפט ימי. ליאורה מעניקה ייעוץ משפטי שותף לחברות פרטיות וכן חברות לתועלת הציבור בענייני ממשל תאגידי ונושאים מסחריים, לרבות ניסוח הסכמי ייצור, רישוי, השקעות, רכישת מניות וגיוס הון, מיזוגים ורכישות.

בתחום הקניין רוחני ליאורה מעניקה ללקוחות המשרד יעוץ משפטי שוטף במגוון רחב של סוגיות בתחום זה,  ומייצגת מוסדות ציבור המנהלים פרויקטים של דיגיטציה המונית ושיתופי פעולה עם מוסדות תרבות וחינוך, סופרים ומוציאים לאור. כמו כן, ליאורה מייעצת ללקוחות בנושאים הקשורים לפרטיות הנהוגים בישראל ובמדינות זרות, וכן הגנת נתונים ומידע, לרבות תקנות הגנת המידע של האיחוד האירופי (GDPR).

ליאורה מתמחה בייצוג לקוחות בתחום האנרגיה והתשתיות הכוללים פרויקטים של התפלה, וכן בשלל היבטים של מכרזים, רכישות, רישום וחכירה של כלי שיט במדינות שונות.

כחלק ממחלקת הבוררות הבינלאומית של המשרד, ליאורה מייצגת לקוחות בבוררויות מסחריות בינלאומיות ובבוררות אד-הוק, העוסקות בסכסוכים של מיליארדי דולרים בתיקים בינלאומיים מורכבים.